EMERALD, szer. 3-8 cm

Olśniewająca obroża dla każdego psa. Model uniwersalny, dostępny w wielu szerokościach i rozmiarach.

180,00 250,00 

Czy chcesz dodać numer telefonu? *

Rodzaj smyczy *

WAŻNE! Artykuły wykonywane na wymiar lub według specyfikacji klienta nie podlegają zwrotowi, dlatego zalecamy zapoznanie się z opisem produktu i treścią zakładek oraz skorzystanie z naszych filmików instruktażowych. Zależy nam abyście byli zadowoleni z dokonanego wyboru, a w razie jakichkolwiek wątpliwości jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Szykowna obroża wykonana z lśniącego welwetu. Wyjątkowo efektowna i przykuwająca wzrok. Największe wrażenie robi w promieniach słońca.
Zapinana na oryginalny BioThane® w kolorze dark green o szerokości 19 mm.
W tym modelu użyliśmy elementów metalowych w kolorze srebrnym.

Takie rozwiązanie zapewnia bezpieczeństwo okolicy krtani, a jednocześnie sprawia, że nasze obroże wyglądają lekko i stylowo.

Podoba Ci się ten produkt, ale marzy Ci się inny rozmiar lub dodatkowa personalizacja dla Twojego pupila? Żaden problem! Napisz do nas – chętnie sprawdzimy czy będziemy mogli go dla Was wykonać 🙂

Zawsze staramy się, aby produkty na fotografiach miały jak najlepiej odzwierciedlone kolory. Niemniej, mogą one się różnić, w zależności od ustawień i parametrów ekranu czy partii materiału. Proszę również mieć na uwadze, że welury, welwety oraz hafty odbijają światło. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości jesteśmy do Waszej dyspozycji 🫶

Obroże wykonujemy z materiałów wysokiej jakości, wytrzymałych i przeznaczonych do użytkowania przez psy.
Używamy wyłącznie oryginalnej amerykańskiej taśmy BioThane® .
Konstrukcja obroży została wzmocniona taśmą nośną, którą wszyliśmy w środek obroży. Dzięki temu zabiegowi obroża nadal wygląda pięknie i jest miękka pod szyją, a jednocześnie - mocna i wytrzymała. Dodatkowo w miejscach newralgicznych stosujemy nity przedłużane (w przypadku produktów z okuciami mosiężnymi, nity przedłużane są pokrywane mosiądzem).


Co warto wiedzieć o elementach metalowych
♦ Stalowe okucia nie są odporne na działanie słonej wody.
♦ Okucia malowane, czyli różowe złoto, czarne oraz pozostałe kolory, mogą się ścierać, a różowe złoto również utleniać. W ich przypadku również należy uważać na słoną wodę.
♦ Produkty z mosiądzu z czasem pokrywa patyna. To nie jest wada, tylko naturalna cecha mosiądzu. Proces ten może przyspieszać kontakt ze słoną wodą, choć nie wpływa to na ich wytrzymałość. Przy regularnym czyszczeniu powinna wystarczyć ściereczka z mikrofibry, ciepła woda i ewentualnie mydło.
♦ Stal nierdzewna jest praktycznie w całości odporna na rdzewienie. Może się jednak utleniać, warto zatem postępować z nimi, jak w przypadku mosiądzu.

Zachowajcie również czujność w przypadku kontaktu materiałów z chlorowaną wodą.
Jeżeli mimo wszystko chcecie, aby nasze obroże pływały z Waszymi pupilami w morzu lub basenie, pamiętajcie aby od razu po kąpieli dobrze wypłukać je w czystej wodzie i dokładnie wytrzeć, gdyż niestety nie możemy odpowiadać za powstałe w ten sposób zniszczenia lub uszkodzenie materiału.

↑ Opisane powyżej procesy są naturalne i wynikają z właściwości materiału lub sposobu wykończenia produktu, w związku z czym ich wystąpienie nie podlega reklamacji.


 

 

 

 

CZYLI JAK ZMIERZYĆ PSA

Obroża na wymiar

♦ Obwód szyi należy zmierzyć na ciasno, bez zapasu, w połowie długości szyi. Wartość co 1 cm. Filmik instruktażowy
♦ Nie należy sugerować się wymiarami posiadanych obroży - każda jest inaczej skonstruowana, a wymiar można pobrać na wiele sposobów, przez co wyniki mogą znacząco się różnić
♦ Głowę mierzymy tak, aby obrożę można było wygodnie założyć i zdjąć (dot. półzacisku), wartość co 1 cm. Zachęcamy do skorzystania z naszego filmiku instruktażowego
♦ W przypadku obroży na klamrę, wybrany obwód przypadnie mniej więcej w połowie zakresu regulacji (na pasku jest 6 dziurek, co 1 cm). Wyjątek stanowi wybranie minimalnej lub o 1 cm większej od minimalnej wartości dla danego modelu, np. jeżeli dany wzór wykonujemy od obwodu szyi 19 cm, to dla rozmiarów 19 i 20 cm, minimum na obroży to 19 cm.
♦ Obroże półzaciskowe nie posiadają dodatkowej regulacji. Natomiast uwzględniliśmy w nich 2 cm zapasu umożliwiające lekkie dociągnięcie obroży w awaryjnej sytuacji. Mieszkają z nami dwa sprytne charty polskie, którym klamra nie straszna, natomiast tak skonstruowany półzacisk nigdy nie zawiódł.
♦ Jesteśmy w stanie wykonać większe rozmiary niż podane na stronie, jednak pole haftu to maksymalnie 40 cm. Zainteresowanych opiekunów pupili XXL, zapraszamy do kontaktu.

◊ Nasze akcesoria wykonane są z materiałów łatwych do utrzymania w czystości.
◊ Mniejsze zabrudzenia wystarczy przetrzeć zwilżoną ściereczką z mikrofibry.
◊ W przypadku większych zabrudzeń, zalecamy pranie ręczne w letniej wodzie, z użyciem delikatnych środków piorących, typu szare mydło.
◊ Elementy z taśmy BioThane® można myć pod bieżącą wodą.
◊ W celu właściwej pielęgnacji elementów z BioThane, zalecamy raz w miesiącu (a przy częstym noszeniu obroży - dwa razy w miesiącu) dokładnie umyć je w wodzie z mydłem w celu odtłuszczenia. BioThane potrafi absorbować psie sebum i z czasem sztywnieć lub pękać - odpowiednio zaopiekowany posłuży Wam zdecydowanie dłużej.
◊ Nie należy stosować wybielaczy, nie prasować, nie czyścić chemicznie.
◊ Po kąpieli w morzu lub w basenie, pamiętajcie aby od razu dobrze wypłukać je w czystej wodzie i dokładnie wytrzeć. Sól i chlor może negatywnie wpłynąć na wygląd i właściwości materiałów, a powstałe w ten sposób zniszczenia nie podlegają reklamacji.

Odpowiednia pielęgnacja sprawi, że użyte przez nas materiały na dłużej zachowają swoje właściwości.

Więcej informacji na temat pielęgnacji naszych produktów znajdziesz tutaj.

Tyle czasu potrzebujemy, aby wysłać Wasze wymarzone akcesoria:

  • obroże oraz akcesoria wykonywane na zamówienie: 14 dni
  • legowiska wykonywane na zamówienie: 21 dni
  • produkty na stanie: 2-3 dni (robocze)

Jeżeli wyjątkowo zależy Wam na szybszym czasie realizacji, zadzwońcie do nas, jeśli tylko będzie to możliwe - przyspieszymy go ❤️

W przypadku zamówienia produktów z różnych kategorii, należy uwzględnić najdłuższy czas realizacji.

Szerokość

3 cm, 4 cm, 5 cm, 6 cm (taliowana), 7 cm (taliowana), 8 cm (taliowana)

Obwód szyi

22 cm, 23 cm, 24 cm, 25 cm, 26 cm, 27 cm, 28 cm, 29 cm, 30 cm, 31 cm, 32 cm, 33 cm, 34 cm, 35 cm, 36 cm, 37 cm, 38 cm, 39 cm, 40 cm, 41 cm, 42 cm, 43 cm, 44 cm, 45 cm, 46 cm, 47 cm, 48 cm, 49 cm, 50 cm, 51 cm, 52 cm, 53 cm, 54 cm, 55 cm, 56 cm, 57 cm, 58 cm, 59 cm, 60 cm

Koszyk
Obroża dla psa z błyszczącego weluru, zapinana na oryginalny Biothane w kolorze dark greenEMERALD, szer. 3-8 cm
180,00 250,00 Wybierz opcje
Scroll to Top