ADRESÓWKA BioThane® 19 mm

Adresówka w formie obroży z grawerem laserowym.

70,00 

WAŻNE! Artykuły wykonywane na wymiar lub według specyfikacji klienta nie podlegają zwrotowi, dlatego zalecamy zapoznanie się z opisem produktu i treścią zakładek oraz skorzystanie z naszych filmików instruktażowych. Zależy nam abyście byli zadowoleni z dokonanego wyboru, a w razie jakichkolwiek wątpliwości jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Bezpieczny pupil to podstawa.

W myśl zasady: “lepiej dmuchać na zimne”, stworzyliśmy adresówki w postaci obroży z BioThane® z wygrawerowanym laserowo numerem telefonu.

Adresówka zapinana jest na klasyczną klamrę i posiada 6 dziurek regulacji. Dzięki takiemu rozwiązaniu jesteś w stanie jak najlepiej dopasować obrożę do rozmiaru szyi, aby ściśle przylegała. Wybrany rozmiar przypadnie mniej więcej w połowie zakresu.

Dodatkowym atutem jest możliwość przymocowania do obroży lokalizatora, np. Tractive lub innego pasującego na taśmę o szerokości 19 mm.

Obroża posiada również półkole, żeby można było w każdej chwili awaryjnie przypiąć psa do smyczy.


Adresówka wykonana jest z oryginalnej taśmy BioThane®.
Poniżej dowiecie się, dlaczego pokochaliśmy ten materiał.

Co to jest BioThane®? 

Jest to taśma nośna poliestrowa powlekana polimerem. Z wyglądu matowa – przypomina skórę; w dotyku lekko gumowa, dobrze leży w dłoni, nawet w czasie deszczu.

Co wyróżnia BioThane®?

 • jest dostępny w wielu pięknych kolorach
 • wytrzymałość na zerwanie to aż 340 kg
 • łatwo się go czyści – wystarczy bieżąca woda lub woda z mydłem
 • cechuje go wodoodporność
 • nie powoduje otarć, nawet przy gwałtownych szarpnięciach
 • nie chłonie zapachów
 • pozostaje elastyczny i wytrzymały nawet w niskich temperaturach
 • jest produkowany w Stanach Zjednoczonych, w przeciwieństwie do chińskich zamienników

Podoba Ci się ten produkt, ale preferujesz inną długość lub dodatkową personalizację (grawer laserowy) dla Twojego pupila? Żaden problem! Napisz do nas – chętnie sprawdzimy czy będziemy mogli to dla Was wykonać ?

Obroże wykonujemy z materiałów wysokiej jakości, wytrzymałych i przeznaczonych do użytkowania przez psy.
Używamy wyłącznie oryginalnej amerykańskiej taśmy BioThane® .


Co warto wiedzieć o elementach metalowych
♦ Stalowe okucia nie są odporne na działanie słonej wody.
♦ Okucia malowane, czyli różowe złoto, czarne oraz pozostałe kolory, mogą się ścierać, a różowe złoto również utleniać. W ich przypadku również należy uważać na słoną wodę.
♦ Produkty z mosiądzu z czasem pokrywa patyna. To nie jest wada, tylko naturalna cecha mosiądzu. Proces ten może przyspieszać kontakt ze słoną wodą, choć nie wpływa to na ich wytrzymałość. Przy regularnym czyszczeniu powinna wystarczyć ściereczka z mikrofibry, ciepła woda i ewentualnie mydło.
♦ Stal nierdzewna jest praktycznie w całości odporna na rdzewienie. Może się jednak utleniać, warto zatem postępować z nimi, jak w przypadku mosiądzu.

Zachowajcie również czujność w przypadku kontaktu materiałów z chlorowaną wodą.
Jeżeli mimo wszystko chcecie, aby nasze obroże pływały z Waszymi pupilami w morzu lub basenie, pamiętajcie aby od razu po kąpieli dobrze wypłukać je w czystej wodzie i dokładnie wytrzeć, gdyż niestety nie możemy odpowiadać za powstałe w ten sposób zniszczenia lub uszkodzenie materiału.

↑ Opisane powyżej procesy są naturalne i wynikają z właściwości materiału lub sposobu wykończenia produktu, w związku z czym ich wystąpienie nie podlega reklamacji.


Zawsze staramy się, aby produkty na fotografiach miały jak najlepiej odzwierciedlone kolory. Niemniej, mogą one się różnić, w zależności od ustawień i parametrów ekranu czy partii materiału. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości jesteśmy do Waszej dyspozycji 🫶

CZYLI JAK ZMIERZYĆ PSA

Obroża na wymiar

♦ Obwód szyi należy zmierzyć na ciasno, bez zapasu, w połowie długości szyi. Wartość co 1 cm. Filmik instruktażowy
♦ Nie należy sugerować się wymiarami posiadanych obroży - każda jest inaczej skonstruowana, a wymiar można pobrać na wiele sposobów, przez co wyniki mogą znacząco się różnić
♦ Głowę mierzymy tak, aby obrożę można było wygodnie założyć i zdjąć (dot. półzacisku), wartość co 1 cm. Zachęcamy do skorzystania z naszego filmiku instruktażowego
♦ W przypadku obroży na klamrę, wybrany obwód przypadnie mniej więcej w połowie zakresu regulacji (na pasku jest 6 dziurek, co 1 cm). Wyjątek stanowi wybranie minimalnej lub o 1 cm większej od minimalnej wartości dla danego modelu, np. jeżeli dany wzór wykonujemy od obwodu szyi 19 cm, to dla rozmiarów 19 i 20 cm, minimum na obroży to 19 cm.
♦ Obroże półzaciskowe nie posiadają dodatkowej regulacji. Natomiast uwzględniliśmy w nich 2 cm zapasu umożliwiające lekkie dociągnięcie obroży w awaryjnej sytuacji. Mieszkają z nami dwa sprytne charty polskie, którym klamra nie straszna, natomiast tak skonstruowany półzacisk nigdy nie zawiódł.
♦ Jesteśmy w stanie wykonać większe rozmiary niż podane na stronie, jednak pole haftu to maksymalnie 40 cm. Zainteresowanych opiekunów pupili XXL, zapraszamy do kontaktu.

◊ Nasze akcesoria wykonane są z materiałów łatwych do utrzymania w czystości.
◊ Mniejsze zabrudzenia wystarczy przetrzeć zwilżoną ściereczką z mikrofibry.
◊ W przypadku większych zabrudzeń, zalecamy pranie ręczne w letniej wodzie, z użyciem delikatnych środków piorących, typu szare mydło.
◊ Elementy z taśmy BioThane® można myć pod bieżącą wodą.
◊ W celu właściwej pielęgnacji elementów z BioThane, zalecamy raz w miesiącu (a przy częstym noszeniu obroży - dwa razy w miesiącu) dokładnie umyć je w wodzie z mydłem w celu odtłuszczenia. BioThane potrafi absorbować psie sebum i z czasem sztywnieć lub pękać - odpowiednio zaopiekowany posłuży Wam zdecydowanie dłużej.
◊ Nie należy stosować wybielaczy, nie prasować, nie czyścić chemicznie.
◊ Po kąpieli w morzu lub w basenie, pamiętajcie aby od razu dobrze wypłukać je w czystej wodzie i dokładnie wytrzeć. Sól i chlor może negatywnie wpłynąć na wygląd i właściwości materiałów, a powstałe w ten sposób zniszczenia nie podlegają reklamacji.

Odpowiednia pielęgnacja sprawi, że użyte przez nas materiały na dłużej zachowają swoje właściwości.

Więcej informacji na temat pielęgnacji naszych produktów znajdziesz tutaj.

Tyle czasu potrzebujemy, aby wysłać Wasze wymarzone akcesoria:

 • obroże oraz akcesoria wykonywane na zamówienie: 14 dni
 • legowiska wykonywane na zamówienie: 21 dni
 • produkty na stanie: 2-3 dni (robocze)

Jeżeli wyjątkowo zależy Wam na szybszym czasie realizacji, zadzwońcie do nas, jeśli tylko będzie to możliwe - przyspieszymy go ❤️

W przypadku zamówienia produktów z różnych kategorii, należy uwzględnić najdłuższy czas realizacji.

Obwód szyi

22 cm, 23 cm, 24 cm, 25 cm, 26 cm, 27 cm, 28 cm, 29 cm, 30 cm, 31 cm, 32 cm, 33 cm, 34 cm, 35 cm, 36 cm, 37 cm, 38 cm, 39 cm, 40 cm, 41 cm, 42 cm, 43 cm, 44 cm, 45 cm, 46 cm, 47 cm, 48 cm, 49 cm, 50 cm, 51 cm, 52 cm, 53 cm, 54 cm, 55 cm, 56 cm, 57 cm, 58 cm, 59 cm, 60 cm

Koszyk
Obroża adresówka z Biothane z wygrawerowanym numerem telefonuADRESÓWKA BioThane® 19 mm
70,00 Wybierz opcje
Scroll to Top