MROCZNY ŚWIAT INKI, szer. 4 cm, rozmiar 28/34 cm, półzacisk

Obwód szyi: 28 cm
Obwód głowy: max 34 cm


Cena nowego produktu: 240 zł

192,00 

Dostępność: 1 w magazynie

Stylowa obroża wykonana z wegańskiego materiału Piñatex, z delikatnym haftem.
Zapinana na oryginalny BioThane® w kolorze black o szerokości 19 mm.
W tym modelu użyliśmy elementów metalowych w kolorze czarnym. Zapięcie to półzacisk.

Takie rozwiązanie zapewnia bezpieczeństwo okolicy krtani, a jednocześnie sprawia, że nasze obroże wyglądają lekko i stylowo.

Tutaj dowiesz się dlaczego Piñatex to wyjątkowy materiał.

Powód przeceny: Nity posiadają drobne otarcia.

Zawsze staramy się, aby produkty na fotografiach miały jak najlepiej odzwierciedlone kolory. Niemniej, mogą one się różnić, w zależności od ustawień i parametrów ekranu czy partii materiału. Proszę również mieć na uwadze, że welury, welwety oraz hafty odbijają światło. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości jesteśmy do Waszej dyspozycji 🫶

Obroże wykonujemy z materiałów wysokiej jakości, wytrzymałych i przeznaczonych do użytkowania przez psy.
Używamy wyłącznie oryginalnej amerykańskiej taśmy BioThane® .
Konstrukcja obroży została wzmocniona taśmą nośną, którą wszyliśmy w środek obroży. Dzięki temu zabiegowi obroża nadal wygląda pięknie i jest miękka pod szyją, a jednocześnie - mocna i wytrzymała. Dodatkowo w miejscach newralgicznych stosujemy nity przedłużane (w przypadku produktów z okuciami mosiężnymi, nity przedłużane są pokrywane mosiądzem).


Co warto wiedzieć o elementach metalowych
♦ Stalowe okucia nie są odporne na działanie słonej wody.
♦ Okucia malowane, czyli różowe złoto, czarne oraz pozostałe kolory, mogą się ścierać, a różowe złoto również utleniać. W ich przypadku również należy uważać na słoną wodę.
♦ Produkty z mosiądzu z czasem pokrywa patyna. To nie jest wada, tylko naturalna cecha mosiądzu. Proces ten może przyspieszać kontakt ze słoną wodą, choć nie wpływa to na ich wytrzymałość. Przy regularnym czyszczeniu powinna wystarczyć ściereczka z mikrofibry, ciepła woda i ewentualnie mydło.
♦ Stal nierdzewna jest praktycznie w całości odporna na rdzewienie. Może się jednak utleniać, warto zatem postępować z nimi, jak w przypadku mosiądzu.

Zachowajcie również czujność w przypadku kontaktu materiałów z chlorowaną wodą.
Jeżeli mimo wszystko chcecie, aby nasze obroże pływały z Waszymi pupilami w morzu lub basenie, pamiętajcie aby od razu po kąpieli dobrze wypłukać je w czystej wodzie i dokładnie wytrzeć, gdyż niestety nie możemy odpowiadać za powstałe w ten sposób zniszczenia lub uszkodzenie materiału.

↑ Opisane powyżej procesy są naturalne i wynikają z właściwości materiału lub sposobu wykończenia produktu, w związku z czym ich wystąpienie nie podlega reklamacji.


 

 

 

 

CZYLI JAK ZMIERZYĆ PSA

Obroża gotowa

Klamra: wartość rozmiarów, to nic innego jak obwód szyi psa w centymetrach. Nie jest to ani długość obroży, ani odległość klamry od dziurek mierzona na płasko, ani obwód zewnętrzny. Aby upewnić się czy gotowy model będzie Wam pasował, zmierzcie szyję psa, w połowie długości, na ciasno, bez zapasu. Jeżeli wynik mieści się w zakresie, to bingo!
Półzacisk: nie posiada dodatkowej regulacji, pasuje zatem na psa o podanym w rozmiarze obwodzie szyi (mierzonej w połowie długości), ewentualnie nieznacznie większym. Warto jednak pamiętać, że obroża posiada już ok. 2 cm zapasu na dociągnięcie w awaryjnej sytuacji. Należy również sprawdzić czy podany na stronie produktu maksymalny obwód głowy, jest dla Waszego psa odpowiedni.

Nie należy sugerować się wymiarami posiadanych obroży – każda jest inaczej skonstruowana, a wymiar można pobrać na wiele sposobów, przez co wyniki mogą znacząco się różnić.
Zachęcamy do skorzystania z naszych filmików instruktażowych: “Jak prawidłowo zmierzyć szyję” oraz “Jak prawidłowo zmierzyć głowę

◊ Nasze akcesoria wykonane są z materiałów łatwych do utrzymania w czystości.
◊ Mniejsze zabrudzenia wystarczy przetrzeć zwilżoną ściereczką z mikrofibry.
◊ W przypadku większych zabrudzeń, zalecamy pranie ręczne w letniej wodzie, z użyciem delikatnych środków piorących, typu szare mydło.
◊ Elementy z taśmy BioThane® można myć pod bieżącą wodą.
◊ W celu właściwej pielęgnacji elementów z BioThane, zalecamy raz w miesiącu (a przy częstym noszeniu obroży - dwa razy w miesiącu) dokładnie umyć je w wodzie z mydłem w celu odtłuszczenia. BioThane potrafi absorbować psie sebum i z czasem sztywnieć lub pękać - odpowiednio zaopiekowany posłuży Wam zdecydowanie dłużej.
◊ Nie należy stosować wybielaczy, nie prasować, nie czyścić chemicznie.
◊ Po kąpieli w morzu lub w basenie, pamiętajcie aby od razu dobrze wypłukać je w czystej wodzie i dokładnie wytrzeć. Sól i chlor może negatywnie wpłynąć na wygląd i właściwości materiałów, a powstałe w ten sposób zniszczenia nie podlegają reklamacji.

Odpowiednia pielęgnacja sprawi, że użyte przez nas materiały na dłużej zachowają swoje właściwości.

Więcej informacji na temat pielęgnacji naszych produktów znajdziesz tutaj.

Tyle czasu potrzebujemy, aby wysłać Wasze wymarzone akcesoria:

  • obroże oraz akcesoria wykonywane na zamówienie: 14 dni
  • legowiska wykonywane na zamówienie: 21 dni
  • produkty na stanie: 2-3 dni (robocze)

Jeżeli wyjątkowo zależy Wam na szybszym czasie realizacji, zadzwońcie do nas, jeśli tylko będzie to możliwe - przyspieszymy go ❤️

W przypadku zamówienia produktów z różnych kategorii, należy uwzględnić najdłuższy czas realizacji.

Może spodoba się również…

Koszyk
Wegańska obroża Pinatex dla psa z haftem, pasek to oryginalny Biothane.MROCZNY ŚWIAT INKI, szer. 4 cm, rozmiar 28/34 cm, półzacisk
192,00 

Dostępność: 1 w magazynie

Scroll to Top