Etui na woreczki

Wymiary na płasko: 6,5 x 12,5 cm + oczko

49,00 

Poznajcie nasze niezwykle dopasowane etui.

Wykonujemy je z tych samych welwetów, co nasze obroże. Niemniej większość kolorów niezależnie i równie pięknie komponuje się z naszymi smyczami.
Jest lekkie i eleganckie: z wyglądu przypomina maleńką saszetkę.

Dostosowaliśmy wielkość do standardowych woreczków o wymiarach 6×3 cm. Kupicie je tutaj.

Świetnie się z nich korzysta: rolka swobodnie się rozwija, solidne zatrzaski nie rozepną się przypadkowo, a zużytą rolkę szybko i wygodnie wymienisz na nową. Nie musisz się jednak martwić, że rolka zacznie się sama rozwijać, co jak wszyscy wiemy potrafi być uciążliwe.

Dodatkowo zastosowaliśmy dwa systemy mocowania: oczko należy przypiąć do półkola przy smyczy, a płaski pasek rozpina się z jednej strony i jest dopasowany do naszych smyczy BioThane®, dzięki czemu woreczek przylega do smyczy i się nie kołysze.
Co ciekawe: klienci chwalą sobie również możliwość przypięcia naszego etui do torebki, saszetki lub szlufki, ponieważ jest eleganckie, lekkie i kompaktowe.
Niewątpliwą zaletą jest również fakt, że nawet przypięte luźno, w sytuacji awaryjnej, jak szarpnięcie psa, nie poobija ani jego, ani Ciebie, tak jak zdarza się to w przypadku twardszych tworzyw.

Jeśli masz już naszą obrożę, a nie masz pewności w jakim jest kolorze – prześlij nam jej zdjęcie z widocznym wzorem, a pomożemy rozwikłać zagadkę ?

◊ Nasze akcesoria wykonane są z materiałów łatwych do utrzymania w czystości.
◊ Mniejsze zabrudzenia wystarczy przetrzeć zwilżoną ściereczką z mikrofibry.
◊ W przypadku większych zabrudzeń, zalecamy pranie ręczne w letniej wodzie, z użyciem delikatnych środków piorących, typu szare mydło.
◊ Elementy z taśmy BioThane® można myć pod bieżącą wodą.
◊ W celu właściwej pielęgnacji elementów z BioThane, zalecamy raz w miesiącu (a przy częstym noszeniu obroży - dwa razy w miesiącu) dokładnie umyć je w wodzie z mydłem w celu odtłuszczenia. BioThane potrafi absorbować psie sebum i z czasem sztywnieć lub pękać - odpowiednio zaopiekowany posłuży Wam zdecydowanie dłużej.
◊ Nie należy stosować wybielaczy, nie prasować, nie czyścić chemicznie.
◊ Po kąpieli w morzu lub w basenie, pamiętajcie aby od razu dobrze wypłukać je w czystej wodzie i dokładnie wytrzeć. Sól i chlor może negatywnie wpłynąć na wygląd i właściwości materiałów, a powstałe w ten sposób zniszczenia nie podlegają reklamacji.

Odpowiednia pielęgnacja sprawi, że użyte przez nas materiały na dłużej zachowają swoje właściwości.

Więcej informacji na temat pielęgnacji naszych produktów znajdziesz tutaj.

Tyle czasu potrzebujemy, aby wysłać Wasze wymarzone akcesoria:

  • obroże oraz akcesoria wykonywane na zamówienie: 14 dni
  • legowiska wykonywane na zamówienie: 21 dni
  • produkty na stanie: 2-3 dni (robocze)

Jeżeli wyjątkowo zależy Wam na szybszym czasie realizacji, zadzwońcie do nas, jeśli tylko będzie to możliwe - przyspieszymy go ❤️

W przypadku zamówienia produktów z różnych kategorii, należy uwzględnić najdłuższy czas realizacji.

Koszyk
Kompaktowe opakowanie na psie kupoworki, wykonane z miękkiego weluru.Etui na woreczki
49,00 
Scroll to Top