Poznaj nasze zaprzyjaźnione marki

WHIPPECIARA

Pod nazwą marki kryje się młoda polska artystka – Nina Symanowicz.

Nina jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi oraz wielką miłośniczką zwierząt. Jej twórczość wyróżnia niebanalny design oraz świeże spojrzenie na sztukę użytkową.

Poznajcie Ninę, a jeszcze bardziej pokochacie jej projekty:

“Cześć! Nazywam się Nina i moim wielkim zamiłowaniem jest projektowanie skomplikowanych, nieoczywistych wzorów na tkaniny i nie tylko! Od wielu lat rozwijam się pod kątem projektowania graficznego. Mój tata zaszczepił we mnie ciekawość do programów graficznych gdy byłam dzieckiem, a mama do sztuki. Ukończyłam Liceum Plastyczne w Łodzi na kierunku projektowanie graficzne oraz Akademię Sztuk Pięknych w Łodzi, również na kierunku projektowanie graficzne. Cenię sobie dobry design, wkładam całe serce i mnóstwo czasu w każdy projekt i ciągle się rozwijam. Marzę by to co robię było nie tylko dobrym jakościowo produktem, ale również dzięki prezentowanym na nim wzorach było kawałkiem sztuki, którego dodatkowym atrybutem jest to, że można go nosić. Kocham wszystkie zwierzaki, dlatego na wielu moich projektach zawieram motyw zwierzęcy. Być może jest to obsesja, jeżeli tak to przyznaję się i oświadczam, że nie mam w związku z tym żadnych wyrzutów sumienia i działam z premedytacją”

Większość dostępnej kolekcji powstaje w limitowanym nakładzie, co czyni je jeszcze bardziej wyjątkowymi.

Każdy produkt jest szyty w Polsce.

Art Ben Nevis

Katarzyna Stańczak i Renata Stańczak – swoją wieloletnią fascynację psami, przelały na ceramikę, tworząc wyjątkową artystyczną pracownię Art Ben Nevis.

Ich prace są nietuzinkowe, tworzone z użyciem różnych technik. Wszystko wykonywane jest ręcznie od zera, a w połączeniu z brakiem szablonowości sprawia, że nie ma dwóch identycznych egzemplarzy.

Przeczytajcie, jak rozpoczęła się ich przygoda z ceramiką:

“Poszukiwanie sposobu na życie z możliwością pracy w domu, wykorzystanie umiejętności, które dość łatwo przychodziły, dokładając ociupinkę talentu – to wszystko zmieszałyśmy i utrwaliłyśmy w piecu, aby w rezultacie stworzyć naszą pracownię. Samą technikę tworzenia ceramiki uczyłyśmy się na warsztatach w pracowni A&T Ceramika, najlepsi nauczyciele jakich do tej pory miałyśmy. Oni nigdy nie mieli dość, odpowiadali na wszystkie nasze pytania. Marcin nauczył nas lepić, tak, abyśmy miały z tego czystą przyjemność. Agnieszka pozwoliła podglądać i naśladować swoje własne, nietuzinkowe prace. Nasze kynologiczne zainteresowania, które nieprzerwanie trwają od 1999 roku ukierunkowały główną branże wytwarzanej ceramiki, którą są rasowe i nie tylko, psy. W końcu „Tyle jest nas ile ras””

Trzymajcie rękę na pulsie, aby nie przegapić tych wyjątkowych produktów.

PolAnka

Rękodzielniczka i miłośniczka zwierząt w całym tych słów znaczeniu.

Ania jest aktywną członkinią Związku Kynologicznego w Polsce, opiekunką niemałej ekipy corgi, a razem z siostrą – Agnieszką, regularnie wspierają wrocławskie koty w potrzebie.

W jej życiu zwierzęta obecne były zawsze i tę miłość postanowiła połączyć z talentem rękodzielniczym. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych – szydełkowanie, szycie na maszynie, wyplatanie, wraz ze wsparciem Agnieszki, która ręcznie szyje pluszaki. W jej asortymencie znajdziecie zarówno akcesoria dla zwierzaków, jak i ich opiekunów. Wieloletnie doświadczenie połączone z ciągłym stawianiem na rozwój, sprawia że bez problemu jest w stanie wyjść na przeciw oczekiwaniom swoich klientów.

W jej produktach pokochacie feerię barw oraz wyjątkowe walory użytkowe.

Ważna jest dla niej wysoka jakość używanych materiałów – najbardziej ceni sobie producentów polskich, czeskich i skandynawskich.

Zawsze należycie sprawdzi każdy produkt, zanim opuści on jej pracownię.

Lata Kita

Kuba, Ewa i Sławek, to psiarze pierwszej wody i przede wszystkim świetni ludzie.

W myśl zasady: “Jesteś tym, co jesz”, postanowili przenieść tworzenie psich przysmaków na wyższy poziom. W składzie nie znajdziecie sztucznych dodatków, wypełniaczy i (co ważne) “polepszaczy” smaku.

Ich produkty są w 100 % naturalne.

Tak mówią o sobie założyciele tej smakowitej marki:

“W rodzinnym gronie tworzymy przysmaki, które chętnie zajadają psy nasze i naszych Przyjaciół. Postanowiliśmy stworzyć produkt najwyższej jakości. W jego skład wchodzą tylko te składniki, które możemy spożyć sami. Staramy się jeść zdrowo i pragniemy, aby nasze zwierzaki też miały tę szansę. Jesteśmy fanami kasz, siemienia lnianego, naszych rodzimych warzyw i ziół. Po nie sięgamy więc najczęściej komponując receptury. Oczywiście podstawą składu jest to, co psy lubią najbardziej – mięso! Używamy tylko pełnowartościowego produktu.”

Nasze psy je uwielbiają i aż miło się patrzy, jak pupilowi Lata Kita

Zobacz produkty tej marki

Koszyk
Scroll to Top